ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

همدان|قیمت مرغ در ماه‌های محرم و صفر کاهش می‌یابد

 

جواد عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در همدان، اظهار داشت: امروز قیمت هرکیلو مرغ گرم در بازار همدان به 9 هزار و 500 تومان رسیده که نسبت به هفته گذشته دو هزار تومان کاهش یافته است.

وی با بیان‌اینکه در ماه‌های محرم و صفر تقاضای مردم برای خرید مرغ کاهش می‌یابد و مصرف گوشت قرمز بالا می‌رود، ابراز کرد: بنابراین انتظار می‌رود در ایام محرم و صفر قیمت مرغ کاهش یابد.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی همدان تصریح کرد: خوشبختانه وضعیت جوجه‌ریزی در استان های کشور مطلوب است که این امر موجب کاهش دو هزار تومانی قیمت مرغ در طول روزهای گذشته شده است.

عاشوری افزود: انتظار می‌رود در طول ماه‌های آینده قیمت مرغ گرم به زیر قیمت مصوب یعنی پایین تر از هشت هزار تومان هم برسد.

وی به قیمت هرشانه تخم‌مرغ در بازار همدان اشاره کرد و افزود: این روزها تقاضای خرید تخم‌مرغ افزایش یافته و با توجه به وزن هر شانه تخم‌مرغ قیمت آن از 16 تا 18 هزار تومان متفاوت است.

رئیس اتحادیه فروشندگان مرغ و ماهی همدان در بخش دیگری از سخنانش به عرضه مرغ منجمند در بازار اشاره کرد و گفت: هر کیلو از مرغ منجمند با قیمت مصوب 6 هزار و 600 تومان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای همدان به مردم عرضه می‌شود.

عاشوری تصریح کرد: هیچ گونه کمبودی در زمینه عرضه مرغ گرم وجود ندارد و روزانه 40 الی 50 تن مرغ منجمند نیزدر فروشگاه‌ها عرضه می‌شود.

انتهای پیام/ن

سیستم جامع اطلاع رسانی قیمت ها