ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

رئیس اتحادیه نانوایان همدان گفت: برخلاف سایر استان های همدان قیمت آرد در همدان افزایش یافته ولی قیمت نان همچنان ثابت مانده است.

 

ابوذر گلمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: در کل استان‌های کشور قیمت نان افزایش یافته و نرخ آرد هیچ تغییری نداشته است اما در همدان قیمت آرد گران شده و نرخ نان همچنان ثابت مانده است.

وی با بیان اینکه قیمت هر کیسه آرد هزار تومان افزایش یافته است، ابراز کرد: این درحالی است که نرخ انواع نان هیچ گونه افزایشی نداشته و به امید وعده امروز و فردای مسئولان استانی نشسته‌ایم.

رئیس اتحادیه نانوایان همدان با تاکید بر اینکه در کل کشور قیمت نان لواش 300 تومان و نان سنگک نیز 1500 تومان است، اظهار داشت: این درحالی‌است که در همدان نرخ نان لواش 200 تومان و نان سنگک نیز هزار تومان است.

حقوق کارگران کفاف هزینه های زندگی را نمی‌دهد

گلمحمدی با بیان اینکه حقوق کارگران نانوایی بین 800 تا 900 هزار تومان است و این مبلغ جوابگوی نیازهای آن‌ها نیست، گفت: وقتی قیمت نان ارزان است و از طرفی نرخ آرد هم افزایش می‌یابد طبیعی است که صاحب نانوایی توان پرداخت حقوقی بیش از این مقدار را نداشته باشد.

وی از مسئولان استانی خواستار اصلاح قیمت نان شد و افزود: افزایش قیمت نان نه تنها سبب کیفیت بیشتر نان می‌شود بلکه درآمد کارگران زحمت کش نانوایی را نیز افزایش می‌دهد.