ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: اصناف، واحدهای صنفی و خدماتی عذری برای تغییر قیمت و افزایش نرخ ندارند و با هر نوع افزایش قیمت برخورد قاطع خواهد شد.

 

علیرضا حسن‌پور امروز در گفت‌و‎گو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه بازار اصناف همدان جزو منصف‌ترین بازاریان کشور هستند اظهار کرد: در ایام و برهه‌های خاص این بازاریان و اصناف همکاری خوبی با مراجع ذی‌ربط داشتند.

وی با بیان اینکه محدود مواردی که تخلف گزارش شده با همکاری اتاق اصناف و سازمان صنعت و معدن برخورد قاطع صورت گرفته است افزود: بنابراین از تمام بازاریان همدان بابت همکارای خوب در این زمینه قدرانی می‌کنیم.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان با بیان اینکه امروز بازار مورد بررسی و رصد قرار گرفت و هیچ مشکل خاصی دیده نشده است تصریح کرد: در این مقطع بنا بر ضرورت‌های تشخیصی دولت، فقط قیمت بنزین افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه سایر حامل‌های انرژی افزایش قیمت نداشته است تأکید کرد: بنابراین در این مقطع کرایه‌های حمل و نقل برون‌شهری افزایش قیمت ندارند، چراکه قیمت گازوئیل و سی ان جی تغییر قیمت نداشته است.

حسن‌پور در خصوص خودروهای حمل و نقل داخل شهری گفت: سهمیه لازم برای حمل و نقل درون‌شهری در نظر گرفته شده پس هیچ دلیل و توجیهی برای افزایش قیمت وجود ندارد.

وی با تأکید بر اینکه ناوگان حمل و نقل با روند سابق به ارائه خدمات می‌پردازد خاطرنشان کرد: اصناف، واحدهای صنفی و خدماتی عذری برای تغییر قیمت و افزایش نرخ ندارند و با هر نوع افزایش قیمت برخورد قاطع خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان در پایان گفت: گشت‌های سیار به صورت دو شفیت صبح و بعدازظهر در بازار حضور دارند و شهروندان اگر موردی را مشاهده کردند می توانند با شماره ۱۲۴ و ۳۲۵۲۳۴۴۲ تماس بگیرند.