ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

رئیس اتاق اصناف همدان گفت: به مسئولان اتحادیه های صنفی برای کمک به سیل زدگان نامه زده و آن ها را به یاری خواسته ایم، اما هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم.

 حسین محرابی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در  همدان اظهار داشت: به دنبال وقوع سیل در مناطق جنوب شرقی کشور و نیاز حادثه دیدگان به کمک های مردمی، روز گذشته به مسئولان اتحادیه های صنفی نامه زده و آن ها را به یاری خواسته ایم.
وی با بیان اینکه هنوز پاسخی از طرف اتحادیه ها دریافت نکرده ایم، اعلام کرد: البته اصناف همدان در کمک به حادثه دیدگان حوادث مشابه مانند زلزله کرمانشاه و سیلاب ابتدای سال حضور پررنگی داشته اند.
جمع آوری کمک های مردمی برای سیل زدگان در هلال احمر همدان؛ پتو و مواد غذایی بیشترین نیاز حادثه دیدگان
دعوت امام جمعه همدان از مردم برای کمک به حادثه دیدگان سیستان و بلوچستان
پیام رهبر انقلاب در پی بارندگی های شدید در جنوب شرق کشور: دستگاههای دولتی ومجموعه های مردمی هرچه بیشتر به یاری مردم بشتابند
محرابی افزود: با توجه به دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر بسیج امکانات کشور برای کمک به سیل زدگان از اصناف و بازاریان همیشه در صحنه همدان می خواهیم تا در سریع ترین زمان ممکن، کمک های غیرنقدی خود را به اتاق اصناف همدان تحویل دهند تا پس از جمع آوری به سیستان و بلوچستان ارسال شود.
به گزارش تسنیم، نماینده ولی فقیه در همدان هم به محض ابلاغ پیام رهبر معظم از مردم برای یاری رساندن به سیل زدگان دعوت کرده و هلال احمر استان هم آمادگی خود برای دریاف کمک ها به طور 24 ساعته را اعلام کرد.