ﻧﻪ ﻣﺮﮒ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺗﺮﺳﻨﺎﮎ ﺍﺳﺖ ﻭ ﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺍﻧﺴﺎﻥ به خاطرش ﺷﺮﺍﻓﺘﺶ ﺭﺍ ﺯﯾﺮ ﭘﺎ ﺑﮕﺬﺍﺭﺩ .

مقاله ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندارهمدان با بیان اینکه طبق نظر نماینده سازمان حمایت حقوق مصرف‌کنندگان در استان و کارشناسان قیمت نان باید افزایش یابد گفت: در زمان مناسب قیمت منطقی و کارشناسی شده نان ابلاغ خواهد شد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان« تغییر قیمت نان در همدان چه موقع اعمال می‌شود؟»  سوژه‌ای است که در سامانه فارس من ثبت شده است.

در این سوژه عنوان شده  تغییر قیمت نان در همدان چه موقع اعمال می‌شود، بعد از گذشت سه سال و این همه موج گرانی قیمت نان ثابت است در حالی که نانوایان دچار مشکلات عدیده‌ای هستند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان در این باره اظهار کرد: افزایش قیمت نان از مرکز به استان‌ها ابلاغ شده است و برخی از استان‌ها مانند قم و اصفهان افزایش قیمت نان اعمال شده است.

ظاهر پورمجاهد با اشاره به اینکه در همدان در سه سال گذشته افزایش قیمت نان صورت نگرفته است افزود: نانوایان از این وضعیت رضایت ندارند بنابراین افزایش قیمت نان به صورت کارشناسی بررسی شده است.

وی با بیان اینکه طبق نظر نماینده سازمان حمایت حقوق مصرف‌کنندگان در استان و کارشناسان قیمت نان باید افزایش یابد خاطرنشان کرد: این مهم در جلسات تنظیم بازار و کارگروه آرد و نان بررسی می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان ادامه داد: در تلاش هستیم در این زمینه تصمیم منطقی اخذ شود تا علاوه بر اینکه مردم دچار مشکل نشوند شرایط مناسبی نیز برای نانوایان ایجاد شود.

وی در پایان گفت: در زمان مناسب قیمت منطقی و کارشناسی شده نان ابلاغ خواهد شد.